סדנא לילדים ונוער ביישנים עם חרדה חברתית

הקבוצות מיועדות לילדים ומתבגרים החשים ביישנות  / חרדה חברתית וחוסר ביטחון בסיטואציות חברתיות שונות.

אם לילד שלך איכפת יותר מידי מאיך שהוא נשמע, ממה חושבים עליו ולפעמים  נמנע מלהביע את דעותיו מרגיש חסום ולא משוחרר כפי שהיה רוצה אז מקומו בסדנא .

מה עושים בקבוצה?

בקבוצה נאמן את השריר החברתי והילד יקבל כלים להתמודדות עם מצבים חברתים שבהם הוא נמנע עד כה.

הקבוצה משלבת תמיכה באווירה נעימה, בטוחה וזורמת, ומאפשרת להתנסות במגוון אינטראקציות חברתיות עם ילדים החווים קושי דומה לשל ילדכם.

מטרות הקבוצה
הקניית כלים לספונטניות שיחרור ונינוחות במצבים חברתיים מבלי לפחד “מה יגידו או יחשבו עלי”  שיפור של הערכה עצמית, קבלה עצמית, ופיתוח יכולות תקשורת בין אישית. 

 

הסדנא מתקיימת בפתח תקוה מספר המקומות מוגבל ל-4 ילדים בקבוצה.

חרדה חברתית היא מכשול מוכר בעולם המבוגרים וחלק מההתמודדות היום-יומית של חלק נכבד מהאוכלוסייה מהבוגרת, אך בימינו אנו היא אינה מנת חלקם של המבוגרים בלבד.
כיום ניתן לזהות סימפטומים אמיתיים ומוצקים של חרדה חברתית כבר בגילאי ילדות צעירים,
טרום גיל ההתבגרות.

ילדים, גם אלו הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, הם שמחה. הורים המחנכים ילד כזה נחשפים מתמודדים עם אתגרים רבים. טווח הסבלנות הקצר, הקשב המוסח בקלות והרגישות המוגברת של הילד לגירויים הופכים את מטלת החינוך לקשה יותר, ועלולים לתסכל את הילד ואת ההורים ולהפריע להם בהתמודדות המשותפת להשגת מטרותיהם.

אחד החששות שלנו כהורים הוא לראות את הילד שלנו לא משתלב חברתית בבית הספר ובכלל. אנו חוששים שהילד יהיה דחוי, או יתוייג באופן שלילי ע”י חבריו.סדנת כישורים חברתיים ומיומנויות חברתיות מיועדת לילדים ונוער  המתמודדים עם קשיים חברתיים בעקבות דחייה חברתית בעבר או במחסור במיומנויות חברתיות להתמודדות
עם מצבים שונים בחברה .
סגירת תפריט
WhatsApp chat